Czas i koszt dostawy

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

W sklepie przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to prawdopodobny czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Proszę pamiętać iż czas ten jest przewidywanym czasem realizacji, przy niektórych zamówieniach mogą wystąpić niewielkie opóźnienia w czasie realizacji, które zazwyczaj nie są większe niż 1-2 dni robocze.

Nie odpowiadamy również za ewentualne opóźnienia po stronie przewoźnika.

Jeżeli zależy ci na czasie wysyłki, np chcesz aby przesyłka doszła przed urodzinami prosimy o dodatkowy kontakt, radzimy również wybranie kuriera DPD, gdyż przesyłki wysłane tym kurierem w ponad 90% przypadków dochodzą następnego dnia.

Realizacja zamówienia następuje:

  • w przypadku zamówień płatnych za pobraniem - w chwili otrzymania przez Sklep dodatkowego ich potwierdzenia elektronicznego (kliknięcia w odpowiedni link otrzymany w emailu) 
  • w przypadku zamówień płatnych serwisem PayU w chwili autoryzacji transakcji
  • w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili wpływu należności na konto Asobi.pl

 

Czas i koszt dostawy uzależniony jest od wyboru pośrednika:

 

KOSZT I CZAS DOSTAWY

Typ dostawy Do 150zł Do 250zł Powyżej 250zł Przewidywany czas dostawy
Przesyłka pocztowa(kurier 48) 12zł 9zł 0zł 2-3 dni robocze
Kurier (DPD) 15zł 15zł 0zł 1-2 dni robocze
List priorytetowy 7zł - 8,50zł - 4 dni robocze
Pobranie +5,50zł  

 

Opcja list priorytetowy jest dostępna jedynie w przypadku małych zamówień np. breloków, pojedynczych zeszytów, mang itp. przedmiotów, które są w stanie zmieścić się do koperty.

Uwaga! przesyłki pocztowe są dostarczane do jednostki poczty późnym popołudniem lub wieczorem, co może niekiedy skutkować obsłużeniem ich dopiero następnego dnia.

W przypadku produktów typu Preorder:

Termin otrzymania przesyłki = data wydania* + czas realizacji zamówienia + czas dostawy.
*Data wydania preorderu jest ustalana przez producenta, sklep nie ma wpływu na datę premiery, lub jej ewentualne zmiany, natomiast w opisie takiego produktu podawana jest przewidywana data premiery!

 

Dostawy są realizowane na terenie Polski, jeżeli chciałbyś otrzymać przesyłkę za granicę wpierw skontaktuj się z obsługą sklepu, postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl